Vodě Aqua Angels nelze vytknout nic z obecných nedostatků a negativních výstřelků běžně dostupných balených vod. Tato značka prošla jako jediná na českém trhu sítem náročných kritérií Kapky Moře.

Naopak má tato voda spoustu výhod. Naposledy proudila v době ledové a nikdy se nesetkala při svém přirozeném přírodním koloběhu s chemickým znečištěním.

Časová prodleva mezi dopravou z Islandu, stočením do barelu v Čechách a dodáním k zákazníkovi je naprosto mizivá oproti postupům, se kterými se lze běžně setkat u jiných značek na našem trhu.

 

Obecně lze doporučit do každé kanceláře  pro zvýšení efektivity celého týmu. Souvislostem s metabolickými přeměnami byl věnován celý článek. Ten se sice zaměřuje spíše na dlouhodobý efekt, neznamená to ovšem, že tato voda nedokáže zvýšit účinnost již v krátkodobém horizontu. Při pravidelném odběru dosáhnete minimálně toho, že Vám pomůže udržet celou Vaší firemní posádku v bdělém stavu i po obědě a v odpoledních hodinách.

Zvláštní doporučení pro:

Kosmetická studia a salóny zaměřující se na zdraví a krásu žen – by mohly ocenit, že voda z ledovců nabízí snadnou hydrataci pleti zevnitř a její pravidelné užívání dokáže zpomalit tvorbu vrásek.

Soukromé lékařské kliniky. Pravděpodobně nejvíce zubaři se mohou u svých pacientů blýsknout tím, že voda umí zamávat i s překyseleným organizmem a tělo pak nemá potřebu půjčovat si vápník z kostí a zubů. 

Hotely, bary a restaurace? Pro tyto podniky může být vedle prokázaných benefitů zajímavé už jen odlišení se od konkurence, tahle voda má příběh z doby ledové. A jistě dáte za pravdu, že – vedle profesionálního personálu a barvitých menu – jsou to právě příběhy, kterým se v gastronomii dostává zvýšeného zájmu.

Vodu lze koupit i v menších baleních a vše uvedené samozřejmě funguje i doma.

Už máte svůj slevový kód?

Share on facebook
sdílet článek

Živá voda

Harmonické snoubení technologie s přírodou v podobě molekulárního vodíku a vody z doby ledové. V tomto článku naleznete základní souhrn benefitů živé vody.

Boj s oxidačním stresem

Jak Vám pomůžou antioxidanty z ionizované vody? Nebo dokonce: Jak mohou pomoci zpomalovat proces stárnutí?

Aqua Angels

Voda ledovcového původu. Naposledy proudila v době ledové a není tak dotčena chemickými výdobytky dnešní doby. Seznamte se s vodou z panenské přírody Islandu.