AKTIVNÍ VODÍK

První charakteristika, se kterou se lze ztotožnit je, že tato voda je chuťově “kulatá“. Co přesně je tím myšleno člověk pochopí, až ochutná. Pokud jí zkusíte použít při vaření, lze si všimnout i bohatosti dalších chutí, které přináší, protože pomůže zvýšit senzorické vlastnosti potravin. Vlivu na chuť si můžeme všimnout i u malých dětí, kterým se takto obohacená voda lépe pije. Je vhodná i pro výrobu mléka pro kojence, zachovává totiž původní výživu a podporuje vitalitu dítěte.

ESENCE ŽIVOTA

Již na konci osmnáctého století se poprvé povedlo syntetizovat vodu hořením vodíku v proudu kyslíku a kvantitativní výsledky pak potvrdili, že voda není element, což bylo považováno za zřejmé. Filozoficky jí jako element samozřejmě vnímáme, má svou oduševnělou roli v našich životech. Nezapomínejme ovšem na podstatné, nejedná se o samostatný prvek, ale o sloučeninu – kyslíku s vodíkem.

ŽIVOTODÁRNÉ ANTIOXIDANTY

Voda obohacena o aktivní vodík pak obsahuje extrémně zvýšené množství antioxidantů. Větší než byste našli kdekoliv v přírodě. A jsou to právě antioxidanty, které jsou velmi důležitým benefitem pro lidské zdraví. Tvorbu antioxidantů v těle můžete podpořit i přirozenou cestou. Pro většinu z nás je bohužel neuchopitelná, protože vyžaduje hodně disciplíny, a to někdy až na zenové úrovni. Podpořit přirozenou tvorbu antioxidantů ve svém těle můžete totiž i odstraněním cukru ze stravy, pravidelným cvičením, vyhýbáním se stresovým situacím, omezením alkoholu a kouření či dostatečným spánkem. Za mě osobně je největší problém ten spánek. Voda nikdy nespí.

Zajímá Vás více o vodíkové vodě? Osobní generátor vodíku je k dostání na e-shopu:

Share on facebook
sdílet článek

Živá voda

Harmonické snoubení technologie s přírodou v podobě molekulárního vodíku a vody z doby ledové. V tomto článku naleznete základní souhrn benefitů živé vody.

Boj s oxidačním stresem

Jak Vám pomůžou antioxidanty z ionizované vody? Nebo dokonce: Jak mohou pomoci zpomalovat proces stárnutí?

Aqua Angels

Voda ledovcového původu. Naposledy proudila v době ledové a není tak dotčena chemickými výdobytky dnešní doby. Seznamte se s vodou z panenské přírody Islandu.