V úpravě vody nedáme dopustit na naše partnery, za kterými stojí přes deset let zkušeností a kvalita, která má svou tradici nejen po celé Evropě, ale dnes již i na českém trhu. Škála možností zahrnuje jak základní kategorie úprav, tak i komplexní systém filtrace vody založený na principech, které lze jen doporučit:

TECHNIKA A EFEKT:

Vyznačuje se několikastupňovým filtračním systémem. Mechanické předfiltry zachytávají částečky již od velikosti mikronů (tj. v řádu 0,001 milimetru). Tato část filtrace odstraňuje zbytkovou rez, písek a znečištění podobného rázu.  Nežádoucí chemické látky narazí na filtraci z aktivního uhlí a polopropustnou membránu (reversní osmózu). Díky této nanotechnologii vodu navždy opustí například: dusičnany, hormony, chlór, pesticidy, soli, kyanid, mangan a další. To vše bez ztráty důležitých minerálních látek – vodu oživí remineralizační filtr. A biokeramický postfiltr ionizuje molekuly, díky jejichž rozkmitání se voda opět aktivuje. UV lampa na závěr nedá šanci proniknout bakteriím.

EKONOMIKA:

Pokud jste rodiči novorozeněte, nebo jste nuceni kvůli nekvalitní vodě kupovat tu balenou – pocítíte i silný ekonomický přínos.

ČISTÁ VODA PRO KAŽDÉHO

Dle stanoviska Akademie věd ČR (2019): „V Česku neexistuje voda bez škodlivých cizorodých látek.“ Škodlivé látky jsou do určité míry akceptovány vyhláškou, je ovšem opomíjeno, že se tato norma odvíjí od celosvětového standardu určeného pro země s nedostatkem pitné vody.

ZAŽÁDAT O KONTROLU VODY

Pomůžeme s kontrolou vody u Vás doma a v případě přítomnosti škodlivých látek – poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž i servis.