Pro snadnější pochopení toho, jak následující zázraky přírody a výdobytky technologie fungují, začněme tím, v čem nám vlastně mohou pomoci. Naše tělo má schopnost přirozené obnovy, díky které je schopné regenerovat a odolávat různým nemocem. S rostoucím věkem a životním stylem v současné civilizaci tento přirozený proces obnovy slábne a vnitřní prostředí našeho těla se setkává s čím dál větší oxidací. Pro úplné zjednodušení si představte kov, na kterém vzniká rez. Odborníci prosím prominou – zkracuji zde sáhodlouhé vysvětlování krátkým přirovnáním: v tomto přirovnání totiž kov symbolizuje Vaše tělo a rez procesy stárnutí a náchylnost k podlehnutí nemocem. A čím více je lidské tělo vystaveno oxidaci, tím více je jeho vnitřní prostředí kyselejší. Pak snadněji podléhá vnitřním i vnějším defektům.

„Veškerá přirozená úmrtí nejsou nic jiného, než konečná míra zasycenosti těla kyselostí“ – George Washington Crile (lékař, spoluzakladatel nemocnice, autor medicínské literatury). Živá voda dostává svému jménu právě proto, že naší přirozené regeneraci napomáhá. Nabízíme ji ve dvou variantách, a to v přírodní podobě, anebo za použití elektrochemických procesů.

Molekulární vodík

Vytváříme ho elektrolýzou a získáváme díky němu iontový náboj s antioxidačními účinky. Antioxidanty jsou molekuly, které se párují s volnými radikály v těle, které tak přestanou škodit našim buňkám.

Přemíra ničení buněk volnými radikály dokáže způsobovat různé druhy rakoviny a srdeční choroby, v lepším případě jen předčasné stárnutí. Volné radikály také dokáží přispět ke zhoršení zánětů, pokud zrovna bojujeme s infekcí. Antioxidanty se s volnými radikály dokáží spárovat a zneutralizovat je.

Molekulární vodík nabízí natolik silné antioxidační účinky, že byste je ve volné přírodě nacházeli jen těžko, což lze vyjádřit i konkrétními hodnotami.

 

Voda z doby ledové

Dešťové kapky, které mrzly v atmosférických výškách, se při přeměně na sněhové vločky obohatily o kyslík a následně se při dopadu na zem pod tlakem dalších a dalších vrstev sněhu změnily v nepropustný ledovec. U vod ledovcového typu se obecně setkáme s tím, že se pH může měnit podle zamrzlých vrstev i vlivem počasí v době stáčení. V zásadě však platí, že už svým původem se vždy bude jednat o alkalickou vodu. Takovéto vody naposledy proudily v době ledové a nejsou tak dotčeny chemickými výdobytky dnešní doby. Pomohou v zachování Vaší tělesné harmonie, protože jsou v zásadě alkalické a tak bojují proti překyselení organizmu bez žádných dalších potřebných úprav

Aqua Angels

Ta, kterou jsme pro Vás zajistili, je z panenské přírody Islandu. Jedná se o příběh, který vznikal tisíce let a můžeme Vám ho dát poznat díky české společnosti Aqua Angels. Dokonce jsme pro Vás zajistili slevový kupón, který u nich můžete využít na Váš první nákup. Zároveň stojí za zmínku, že se v některých článcích ostře vyhraňujeme proti baleným vodám obecně. Produktové řadě Aqua Angels však nelze vytknout nic z obecných nedostatků a negativních výstřelků u nás běžně dostupných balených vod. Tato značka prošla jako jediná na českém trhu sítem náročných kritérií Kapky Moře.

A kterou si vybrat? Nejlépe obě naráz.

Obě vody nám pomáhají v boji proti překyselení organizmu. Mohou se tedy nabízet otázky, která je pro nás kdy lepší či v jakém poměru využívat jejich darů.

U vod z tajících ledovců obecně platí, že i pro své výjimečné vlastnosti se stále jedná o ryze přírodní formu, kterou je možné užívat neustále. Nabízí stabilní harmonii a té není nikdy dost.

U molekulárního vodíku lze podotknout, že neexistuje studie, která by prokazovala možnost předávkování vodíkem. Přesto má tato voda vysoce terapeutické účinky a pak jako k léku by se k ní mělo přistupovat. Proto si raději nastavte nějaké vlastní maximální dávkování a to nepřekračujte. Doporučuje se alespoň 2x denně 400 ml. Dodržovat při požití odstup hodinu před jídlem anebo po něm. A v případě vodíkové vody by se pak nemělo stávat, že se bude jednat o Váš jediný příjem tekutin.

UPOZORNĚNÍ: Blahodárné účinky s terapeutickými výsledky jsou u molekulárního vodíku prokázány již od 300 ppb obohacení vodíkem a při ORP -150 mV (hodnoty jsou vysvětleny zde). Osobní generátory vodíku z našeho výběru dosahují násobků těchto hodnot a jsou dostatečným a bezpečným benefitem.

 

Na volně dostupném trhu se však lze setkat i s nabídkami, které se v hodnotách násobí dokonce oproti těm, které jsme přidali do výběru. Zvláštní varování připadá stolním generátorům, které dokáží vytvářet extrémně vysoké hodnoty. U nich stojí za úvahu, zda takový náboj tělo vůbec potřebuje a jestli ho dokáže smysluplně využít. Takové stroje jsou mnohonásobně dražší (10-50 tisíc Kč). Nějakou zvláštní výhodu nevykouzlí a jedná se hlavně o byznys, marketing a vyšší zisky. Oproti tomu každým nákupem na e-shopu kapky moře podpoříte příspěvkové organizace.

Share on facebook
sdílet článek

Živá voda

Harmonické snoubení technologie s přírodou v podobě molekulárního vodíku a vody z doby ledové. V tomto článku naleznete základní souhrn benefitů živé vody.

Boj s oxidačním stresem

Jak Vám pomůžou antioxidanty z ionizované vody? Nebo dokonce: Jak mohou pomoci zpomalovat proces stárnutí?

Aqua Angels

Voda ledovcového původu. Naposledy proudila v době ledové a není tak dotčena chemickými výdobytky dnešní doby. Seznamte se s vodou z panenské přírody Islandu.

Aktivní vodík

Chuťově “kulatá“, zdraví prospěšná, chuť zvýrazňující – vodíková bomba!