💧💧💧

úprava vody

Vodě, kterou pijeme, bychom měli věnovat stejnou

pozornost jako jídlu, které jíme. Využijeme společně potenciál čisté vody?

DOMÁCÍ ÚPRAVNA VODY

Naše široká nabídka čištění a filtrace vody zahrnuje jak základní kategorie úpravy, tak i komplexní systém úpravy vody složený několikastupňovou filtrací, kterou doporučujeme.


KONTROLA

Zkontrolujeme vodu v místě Vašeho bydliště a v případě potřeby nevyhovující vody - poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž a servis.


ŘEŠENÍ PRO FIRMY

Uvědomujete si ekonomickou přítěž nákupů barelů s vodou? Či jejich zdravotní závadnost? Rádi pomůžeme s nabídkou výdejníků na vodu obsahující filtrační zařízení.


haste, co vás pálí

Kvalita vody kontrola analýza

Čistá voda má být pro každého. Chcete-li, může být i u Vás doma. Stačí si správně vybrat. S kontrolou vody u Vás doma Vám rádi pomůžeme a při přítomnosti škodlivých látek poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž i servis. Pracujeme s nejžádanějšími typy úpraven vody na trhu.

A pokud potřebujete řešit specifický problém, stačí se jen zeptat. Určitě najdeme řešení i pro drobnější požadavky jako jsou třeba mechanické předfiltry k vodním rozvodům. Ale stejně tak zařídíme klidně i velkou úpravnu pitné vody pro celou vesnici.

Kapka moře

💧 💧 💧

DOMÁCÍ ÚPRAVNA VODY

V úpravě vody nedáme dopustit na naše partnery, za kterými stojí přes deset let zkušeností a kvalita, která má svou tradici nejen po celé Evropě, ale dnes již i na českém trhu. Škála možností zahrnuje jak základní kategorie úprav, tak i komplexní systém filtrace vody založený na principech, které lze jen doporučit:

TECHNIKA A EFEKT:

Vyznačuje se několikastupňovým filtračním systémem. Mechanické předfiltry zachytávají částečky již od velikosti mikronů (tj. v řádu 0,001 milimetru). Tato část filtrace odstraňuje zbytkovou rez, písek a znečištění podobného rázu.  Nežádoucí chemické látky narazí na filtraci z aktivního uhlí a polopropustnou membránu (reversní osmózu). Díky této nanotechnologii vodu navždy opustí například: dusičnany, hormony, chlór, pesticidy, soli, kyanid, mangan a další. To vše bez ztráty důležitých minerálních látek - vodu oživí remineralizační filtr. A biokeramický postfiltr ionizuje molekuly, díky jejichž rozkmitání se voda opět aktivuje. UV lampa na závěr nedá šanci proniknout bakteriím.

EKONOMIKA:

Pokud jste rodiči novorozeněte, nebo jste nuceni kvůli nekvalitní vodě kupovat tu balenou – pocítíte i silný ekonomický přínos.

ČISTÁ VODA PRO KAŽDÉHO:

Pomůžeme s kontrolou vody u Vás doma a v případě přítomnosti škodlivých látek - poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž i servis.

💧 💧 💧

KONTROLA VODY

Dle stanoviska Akademie věd ČR (2019): „V Česku neexistuje voda bez škodlivých cizorodých látek.“ Škodlivé látky jsou do určité míry akceptovány vyhláškou, je ovšem opomíjeno, že se tato norma odvíjí od celosvětového standardu určeného pro země s nedostatkem pitné vody.

 

ČISTÁ VODA PRO KAŽDÉHO:

Pomůžeme s kontrolou vody u Vás doma a v případě přítomnosti škodlivých látek - poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž i servis..

💧 💧 💧

ŘEŠENÍ PRO FIRMY

 

Uvědomujete si ekonomickou přítěž nákupů barelů s vodou? Či jejich zdravotní závadnost? Možná byste jen rádi aby se u Vás cítili lidi dobře. Rádi pomůžeme s nabídkou výdejníků na vodu obsahující filtrační zařízení.

 

REFERENCE:

Členové naší posádky v roce 2009 vyhráli výběrové řízení na dispenzery pro Ministerstvo zemědělství České republiky. Pije se z nich zde do dnes.