💧💧💧

úprava vody

Vodě, kterou pijeme, bychom měli věnovat stejnou

pozornost jako jídlu, které jíme. Využijeme společně potenciál čisté vody?

DOMÁCÍ ÚPRAVNA VODY

Naše široká nabídka čištění a filtrace vody zahrnuje jak základní kategorie úpravy, tak i komplexní systém úpravy vody složený několikastupňovou filtrací, kterou doporučujeme.


KONTROLA

Zkontrolujeme vodu v místě Vašeho bydliště a v případě potřeby nevyhovující vody - poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž a servis.


ŘEŠENÍ PRO FIRMY

Uvědomujete si nevhodnost současného vodohospodářského stavu Vaší společnosti? Zajímá Vás úspora? Kvalita? Či chcete jít cestou stylu a osobitosti? Rádi pomůžeme.


haste, co vás pálí

Kvalita vody kontrola analýza

Čistá voda má být pro každého. Chcete-li, může být i u Vás doma. Stačí si správně vybrat. S kontrolou vody u Vás doma Vám rádi pomůžeme a při přítomnosti škodlivých látek poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž i servis. Pracujeme s nejžádanějšími typy úpraven vody na trhu.

A pokud potřebujete řešit specifický problém, stačí se jen zeptat. 

💧 💧 💧

DOMÁCÍ ÚPRAVNA VODY

V úpravě vody nedáme dopustit na naše partnery, za kterými stojí přes patnáct let zkušeností a kvalita, která má svou tradici nejen po celé Evropě, ale dnes již i na českém trhu. Škála možností zahrnuje jak základní kategorie úprav, tak i komplexní systém filtrace vody založený na principech, které lze jen doporučit:

TECHNIKA A EFEKT:

Vyznačuje se několikastupňovým filtračním systémem. Mechanické předfiltry zachytávají částečky již od velikosti mikronů (tj. v řádu 0,001 milimetru). Tato část filtrace odstraňuje zbytkovou rez, písek a znečištění podobného rázu.  Nežádoucí chemické látky narazí na filtraci z aktivního uhlí a polopropustnou membránu (reversní osmózu). Díky této nanotechnologické filtraci vodu navždy opustí například: dusičnany, hormony, chlór, pesticidy, soli, kyanid, mangan a další. To vše bez ztráty důležitých minerálních látek - vodu oživí remineralizační filtr. UV lampa na závěr nedá šanci proniknout bakteriím.

EKONOMIKA:

Pokud jste rodiči novorozeněte, nebo jste nuceni kvůli nekvalitní vodě kupovat tu balenou – pocítíte i silný ekonomický přínos.

ČISTÁ VODA PRO KAŽDÉHO:

Pomůžeme s kontrolou vody u Vás doma a v případě přítomnosti škodlivých látek - poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž i servis.

💧 💧 💧

KONTROLA VODY

Dle stanoviska Akademie věd ČR (2019): „V Česku neexistuje voda bez škodlivých cizorodých látek.“

Umíme zvýšit kvalitu vaší vody.  

 

ČISTÁ VODA PRO KAŽDÉHO: Pomůžeme s kontrolou vody u Vás doma. A v případě přítomnosti škodlivých látek poradíme a zajistíme pravidelný servis.

💧 💧 💧

ŘEŠENÍ PRO FIRMY

Uvědomujete si ekonomickou přítěž nákupů plastových barelů s vodou? Či jejich zdravotní závadnost?  Rádi pomůžeme s nabídkou výdejníků na vodu obsahující filtrační zařízení.

Možná byste jen rádi, aby se u Vás cítili lidé dobře. Můžeme Vám nabídnout i cestu až osobitého stylu skleněných barelů s vodou z doby ledové. 

Nebo máte v budově sídla studnu a rádi byste měli kvalitní vodu z vlastního zdroje a ušetřili tak za vodné? V každém tomto směru Vám umíme poradit a pomoci. 

REFERENCE:

Členové naší posádky v roce 2009 vyhráli výběrové řízení na dispenzery pro Ministerstvo zemědělství České republiky. Pije se z nich zde do dnes.