Na fotce je říčka Bobrava, která si plyne okresem Brno-venkov. Bobrava ovšem není jen řekou, ale i názvem městské části Modřic, kolem kterých protéká.

Odtud pochází naše klientka, která se nám ozvala s tím, že když nejsou přes víkend doma, po návratu má voda bělavý nádech a zapáchá. Na městském úřadě jsme zjistili, že na zápach vody si stěžovalo více občanů Bobravy, nicméně tato oblast je zásobena soukromým zdrojem vody. Z praxe předpokládáme, že konkrétním problémem s vodou může být zasažena celá oblast (246 domácností).

Ve dnech 15. – 17.11. budeme proto k zastižení právě v Modřicích, kde při hromadné akci nabídneme místním kontrolu vody za zvýhodněnou cenu. Pokud nebude důvod problémů patrný na místě, tak ze společně vybraných peněz zajistíme laboratorní rozbor. A pro každého jako vždy platí, že můžeme pomoci s doúpravou pitné vody a s jejími případnými vadami na kvalitě.  

Ženské hormony ve vodě

Muži v ohrožení. Vliv estrogenu postihne v pokročilejším věku nejednoho muže. Ale víte, jak může ovlivnit děti? Poplach pro budoucí maminky!

Domácí úprava vody

Pomůžeme s kontrolou vody u Vás doma a v případě přítomnosti škodlivých látek - poradíme s výběrem filtračního zařízení a zajistíme montáž i servis.

Mandlový zápach

Kyanid je znám především jako prostředek k náhlé smrti. Však ne nadarmo se říká, že dokonalý jed se projeví až dlouho po večeři.